Vitawin Türkiye -

Vitalite Kazandırır!

Vitawin sağlıklı bir yaşam için dünyanın en sağlıklı iki diyetinin fonksiyonel besin bileşiklerini içeren, Vitality (yaşam ve canlılık) kazandıran nutrasötik ürün serisidir. Vitawin, Latince'de canlılık ve yaşam anlamına gelen Vitae ile İngilizce ’de kazanmak anlamına gelen Win sözcüklerinin bir araya gelmesinden oluşmuştur.
Dünya’nın en sağlıklı ve uzun yaşayan insanları Akdeniz Havzası 'nda ve Uzak Doğu 'da bulunmaktadır. Bu uzun ve sağlıklı yaşamın sırrı beslenme alışkanlıklarından geçmektedir. Vitawin Akdeniz ve Asya beslenmesinin çok önemli fonksiyonel besin bileşiklerini bir arada kullanan, bunu dünyada ilk defa Mediterrasian olarak adlandıran nutrasötik ürünler serisidir.
Vitawin, kişiye özel olarak oluşturulmuş formülleri ile vitalite kazandırır. Her zaman kazanmak isteyen, hem fiziksel hem de zihinsel sağlığını korumayı, geliştirmeyi hedefleyen yetişkinler için tasarlanmıştır.
Vitawin, kişilerin özel ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirildiği için ülkelere ya da uluslara göre farklılıklar gösterebilmektedir. Vitawin vitalite kazandıran nutrasötiklerin adıdır.


E-bülten üyeliği

Ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz e-mail adresinizi kaydedebilirsiniz.